Algastme libedasõidu ja pimeda aja koolitus

Stressivaba autokool Tallinnas Just Drive

Libedasõidu ja pimeda aja koolitus

Algastme libedarajal riskivältimise harjutused on juhtimistehnika treeningud, mis on suunatud uutele juhtidele ja mille eesmärk on aidata neil omandada teadmisi ja oskusi, kuidas libedatel teedel sõita ohutult ja riskide vältimiseks.

Teooria tunnid:

  • Teooria tunnid toimuvad Tallinnas aadressil Tulika tn.15/17, A-korpus, 2 korrus, kabinett- 218 või otse eetris ZOOMis.

Praktika tunnid:

  • Praktika tunnid toimuvad Pärnu libedasõidu platsil. Me viime teid sinna ja tagasi.

REGISTREERU

Valige endale sobiv õppemeetod
NB! Juhul, kui kinnitus ei saabu sinu e-postile 10 min jooksul, siis: kontrolli SPAM (rämpsposti).
Kausta kinnituse mittesaabumisel, teata sellest koheselt
5070557

Algastme libedasõit ja sõit pimedal ajal

Need harjutused hõlmavad tavaliselt selliseid tegevusi nagu juhtimise parandamine, kiiruskontroll, järjekindel sõidurežiim, järjekindel juhitavus ja teiste ohtude märkamise oskus.

Nende harjutuste läbimine aitab uutel juhtidel tugevdada oma usaldust ja kindlust sõidu ajal, samuti parandada nende reageerimisvõimet olukordades, kus auto võib libedal teel väljakalduda. See on väga oluline osa sõiduõpetuses ja võib aidata vähendada liiklusõnnetuste riski.

Kui teil on huvi läbi viia algastme libedajaraja riskivältimise harjutusi, pöörduge Just Drive autokooli poole. Meie saame teile anda rohkem teavet harjutuste kohta ja aidata teil neid läbi viia.

Oludele vastava sõidukiiruse ja ohutu piki- ja külgvahe valikuks peab õpilane teadma kui kiiresti on ta võimeline sõiduki peatama. Koolituse käigus näitlikustatakse pidurdusteekonna sõltuvust teekatte iseärasuskiirusest.
Sõidutunnis harjutatakse äkkpidurdamist erinevalt sõidukiiruselt erineval teekattel. Harjutused viiakse läbi libedasõidu õppeväljakul.

Teooria tunnid toimuvad Tallinnas aadressil Tulika tn.15/17, A-korpus, 2 korrus, kabinett- 218 või veebi kaudu ZOOMis. Praktika toimub Pärnu libedarajal. Transporti Pärnu ja tagasi korraldab autokool JUST DRIVE. Orienteeruvalt Tallinnas tagasi kell 15:30

Stressivaba autokool JUST DRIVE

Loeng
libedaraja riskivältimise harjutused

Elavat suhtlemist veebil rühma ja õpetaja vahel. Võimalust esitada küsimusi reaalajas ja viia läbi rühmaga vestlusi. Õppefilmid ja testid.