Autokooli kinkekaart

Kingi just selle õige!

Stressivaba autokool Tallinnas Just Drive

Tahad kinkida ägedat kingitust, aga Sa pole kindel, milline meeldiks kingisaajale kõige rohkem? Autokooli JUST DRIVE kinkekaardiga saab kingisaaja saada endale just selle õige!

 

NB! Kinkekaarti saab kasutada kuue kuu jooksul alates ostu kuupäevast!

Kinkekaardi tellin kingituseks isikule:
Tellija andmed:
NB! PALUN KONTROLLIGE KA SPAM / RÄMPSPOSTI KAUSTA, KUHU VÕIVAD KIRJAD / ARVED SATTUDA
Maailm koosneb ilusatest ja headest inimestest.
Saage tuttavaks Aleksey Vinteeviga Autokool JUST DRIVE autokoolist. Tõeline professionaal ja lihtsalt suurepärane inimene. Diana Vesterinen õppis tema juures omal ajal.
Otsustasime ema Evelyn Anastasiaga teha talle 9. klassi lõpu puhul kingituse. autokooli kursus
Kirjutasin Alekseile paar kuud ette, et tahame üllatust teha, kas võin teilt abi paluda, helistage kindlal kellaajal kindlal päeval meie tütrele peale ilusalongi.
Ta vastab mulle nii: “Jah, pole küsimust, Andrey, me teeme kõik parimal võimalikul viisil.”
Ja kõik sai tehtud parimal võimalikul viisil
Ta saabus 22. juunil. Mängisime legendi, et peame kingituse järele tulema. Evelyn istus tema autosse ja ta sõidutas ta kooli. Teel hakkas ta temalt küsima, nad ütlevad, et kas sa oled kunagi autot juhtinud, kas plaanid minna õppima. Üldiselt selline märkamatu tavaline vestlus. Aga kui nad gümnaasiumi jõudsid, võttis ta välja kinkekaardi ja tunnistuse autokoolis kursuse läbimise kohta
Tütre emotsioone näeb videost.
Kui soovid teha üllatuskingitust autokooli kursuse näol ja olla kindel, et sind koolitab parim juhendaja, siis JustDrive autokool on kohustuslik.
https://www.justdrive.ee/
Muide, see autokool positsioneerib end pingevaba autokoolina. Ja see tõesti on. Pole stressi. Ainult professionaalne lähenemine ja rõõm õppeprotsessist.
Suur tänu Aleksei.