Autokooli kursused 100% ulatuses

Tere tulemast meie autokooli kursuste lehele! Pakume laia valikut õppeprogramme, mis aitavad teil saada enesekindlaks ja ohutuks juhiks. Meie kursused on välja töötatud kaasaegseid nõudeid arvestades ja sisaldavad:

B-kategooria juhtide koolitus
Põhikursus, mis sisaldab teoreetilisi ja praktilisi tunde, mis on vajalikud B-kategooria juhiloa saamiseks. Õpid juhtima autot erinevates teeoludes, omandad liikluseeskirjad ja ohutu sõidu põhitõed.

Sõiduki juhtimine öisel ajal
Erikursus neile, kes soovivad end pimedal ajal roolis kindlalt tunda. Õpid öösel sõitmise eripärasid, kuidas tõhusalt kasutada valgustust ja vältida ohtlikke olukordi teel.

Riskide vältimine kursused libedal teel sõitmisel
See kursus aitab omandada oskusi auto juhtimiseks keerulistes ilmastikutingimustes. Õpid õigesti reageerima libisemisele, pidurdama libedal pinnal ja vältima avariiolukordi.

Esmaabikursused juhtidele ja laskuritele
Praktiline kursus, mis õpetab esmaabi andmise põhitõdesid sündmuskohal. Need teadmised võivad osutuda otsustavaks liiklusõnnetuste ja muude hädaolukordade korral.

B-kategooria juhtide lõppastmekoolitus
Koolituse lõpetav etapp sisaldab lõppkatseid ja teste, mis aitavad kinnistada omandatud teadmisi ja oskusi. Selle etapi edukas läbimine kinnitab teie valmisolekut ohutuks ja vastutustundlikuks sõitmiseks.

Liituge meie kursustega ja omandage kõik vajalikud oskused enesekindlaks ja ohutuks sõitmiseks. Teeme kõik endast oleneva, et teie õpe oleks tõhus ja mugav!

B-kategooria sõiduõpe

Soovite juhtida autot? Teie B-kategooria juhiluba Teie käeulatuses.

Algaste lisakoolitused - libedasõidu ja pimeda aja koolitused

B-kategooria algastme libedasõidu koolitus ja pimeda aja koolitus. Harjutused on juhtimistehnika treeningud, mis on suunatud uutele juhtidele.

Pimedaajl sõit, sõiduauto liigub libedal tee pemedal ajal, pimedassõit lidetee

Lõppastme koolitus

Selleks, et esmased juhiload vahetada tuleb läbida lõppastme koolitus. 

Libedasõit autokool Just Drive

Esmaabi koolitus 16ak

Autokooli lõpetamiseks tuleb läbida esmaabikursus 16 ak. Kursus sobib relvaloa taotlemiseks.

Esmaabi koolitus 2404 autokool just drive

Automaadist manuaalile

Vahetage juhiluba automaatkäigukastilt manuaalkäigukastile. Peab läbima vähemalt kaks sõidutundi autokoolis

Jätkuõpe eksami põrujatele

Pärast igat kolmandat ebaõnnestunud sõidueksamit pead minema tagasi autokooli.

Jätkuõpe autokool just drive

Lisasõidutunnid

Lahendage see probleem lõplikult!
Kui õpid autokoolis või oled autokooli lõpetanud aga ikka veel kardad!

Eksamisõiduk kia seed autokool just drive

Juhendaja koolitus

Oleme esimene autokool Eestis, mis pakub juhendajate kursust.
5111-873 või
5070557

Te küsite, meie vastame

Meie õpilaste sageli esitatud küsimused. Ära kunagi kõhkle küsimuste esitamisel

Registreerimisel valige endale sobiv koolitusviis. Kui olete registreerimisel valinud ONLINE koolituse, siis kõik teooriatunnid toimuvad VIDEO konverentside režiimis eelneval kokkuleppel õpetajaga. Loengud toimuvad laupäeviti 10:00 kuni 12:00. või 12:00 kuni 14:00. Üks kord nädala jooksul. INTERNETI-õpe on iseõppimine platvormil, kus on eelsalvestatud loengud ja võime teste lahendada. Koolitusele registreerimine toimub ainult autokooli JUST DRIVE kodulehe kaudu.

Registreerimisel märgitud ajal minge veebiinfotundi ja hankige vajalik teave otse teooriaõpetajalt, esitage kindlasti teile huvipakkuvad küsimused või küsige uuesti, et selgitada teavet, millest te aru ei saa. INFOTUND Konverentsi kood: 160484

Esimesel võimalusel minge  www.terviseportaal.ee kodulehele ja täitke oma tervisedeklaratsioon, seejärel võtke ühendust oma perearstiga ja tehke tervisetõend B-kategooria auto juhtimiseks.

ONLINE-loengus osalemiseks klõpsake ikoonil “ONLINE loengud B-kategooria” ja sisestage infotunnil saadud parool. Kui teil on lisaküsimusi, helistage 5070557

Sõidutunde saab alustada pärast esimest teooriatundi, kui teil on arsti tõend. Sõidutundide alustamiseks tuleb saada autokoolist koolituskaart, mis sisaldab kõigi autokooli õpetajate telefoninumbreid ja auto tüüpi. Sõidutunde saab teha iga JUST DRIVE autokooli õpetajaga.

Teooriaeksami saab teha kohe pärast kõigi teooriatundide läbimist. Teooriaeksam koosneb 40 küsimusest. Eksam loetakse sooritatuks tingimusel, et 40 küsimusest vastate 35 õigesti. Teooriaeksam toimub JUST DRIVE autokooli auditooriumis. Eksamile registreerimine telefoni teel 5070557. Sõidueksamile saab registreeruda alles pärast kõigi lisakursuste ja 28 sõidutundi läbimist.