B-kategooria - sõiduauto juhiload 199€

B-kategooria algastme koolitus

10.08.2024 kell 10:00

Vastavalt riiklikule õppekavale koosneb koolitus järgmistest osadest: 

Teooriakursusest (25 akadeemilist tundi), loengud toimuvad 1 kord nädalas laupäeviti 3 tundi.

Registreerimisel saate valida endale sobiva koolitusviisi.

Õppesõidu tundidest (vähemalt 28 akadeemilist tundi),

Koolituse ajal peab olema läbitud ka:

Sõidukijuhi esmaabi koolitus
Pimeda aja koolitus
Algastme libedasõidu koolitus.

Infotunnis vastame teie küsimustele.

Kui teil on veel küsimusi, siis helistage: +3725070557.

B-kategooria registreerimine

Valige endale sobiv õppemeetod
NB! Juhul, kui kinnitus ei saabu sinu e-postile 10 min jooksul, siis:
kontrolli SPAM (rämpsposti).
Kausta kinnituse mittesaabumisel, teata sellest koheselt
5070557

B-kategooria teooria

Teooriakursus (28 akadeemilist tundi), loengud toimuvad 1 kord nädalas laupäeviti 3 tundi.

Teooriaõpe auditoorne rühmas 199 – saate osaleda klassiruumi loengutes või vaadata loenguid ONLINE (Zoomi kaudu) reaalajas, esitada küsimusi, osaleda aruteludes. Salvestatud loengud, liiklustestid, ja koolitusfilmid on saadaval ilma ajalise piiranguta.

Teooria (E-kool) iseõppimine 199 – saate 3 kuu jooksul juurdepääsu koolitusmaterjalidele ja teooriat saate õppida iseseisvalt ja omal ajal.

Kõik, mida vajate, on internetiühendus, veidi aega ja soov õppida!

Teooria iseseisevõpe (E-kool) + auditoorne rühmaloengud koos õpetajaga € 249 – saate osaleda klassiruumi loengutes või vaadata loenguid ONLINE.

Kui tead, et sa ei saa tihti klassis käia, siis on sul ka juurdepääs õppematerjalidele, kus saad teemasid iseseisvalt õppida. Autokooli veebikeskkonna juurdepääs on piiramatu.

Autokooli teooriakursus lõpeb eksamiga, mis toimub eksami vormis.
Kestus: 30 minutit
Küsimuste arv: 40
Lubatud vead: 5
Koht: autokooli klassiruum
Aeg: laupäeviti 10:00 ja 12:00

Julgelt kirjuta meile

Kui te ei ole piisavalt julge, et otsustada, kuidas teil on kõige mugavam õppida, või kui teil ei ole selget ettekujutust, kuidas teooriat õppida, siis kirjutage meile julgelt.

B-kategooria sõiduõppe

Õppesõit – vähemalt 28 akadeemilist tundi, 1 sõdutund 27 €.

Võite alustada oma õppesõitu kohe pärast infotundi, tingimusel, et te:

– olete saanud perearstilt tervisetõendi
– olete ette tasunud vähemalt 10 sõidutunni eest
– olete saanud autokoolist sõidukaardi (aja kokkuleppimiseks helistage eelnevalt telefonil 5111873/5070557).

TÄHELEPANU: ei ole vaja oodata, kuni teooriakursus on täielikult läbitud.

 

B-kategooria koolitusvõimalused

B- kategooria algastme koolitust autokoolis saab läbida ka: 

Elavat suhtlemist veebil rühma ja õpetaja vahel. Võimalust esitada küsimusi reaalajas ja viia läbi rühmaga vestlusi. Lahendada testid ja vadata õppefilme.

Sina vajad vaid arvutit internetiühendusega, veidi aega ja soovi õppida!

Registreeri end kodulehel ära (koolituse kuupäeva saab valida registreerimise ajal), siis tule teatud ajal online infotundi ning sõidutundidesse. Teooria lõpus on eksam. Kui kõik sõidud on ära tehtud siis saab sooritada sõidueksami. Õppimise aeg on piiramatu. 

Vastavalt riiklikule õppekavale algastme koolitus koosneb:

 • Teooria kursusest (28 akadeemilist tundi), loengud toimuvad 1 kord nädalas 3 tundi, 
 • praktikast (MIN 28 akadeemilist tundi),
 • esmaabi koolitusest
 • pimeda ajal juhtimise koolitusest
 • libedasõidu riskivältimise koolitusest

Infotunnil me tutvustame ennast ja õpetaja vastab Teie küsimustele.

Õppimise aja, koha ja edasiliikumise kiiruse valid Sina ise. Vajad vaid arvutit, internetiühendust ja pealehakkamist.

 • Teooriaõpe internetis kehtib ainult 3 kuud
  Huvitav õppetöö
 • Lühikesi õppetükke aitavad paremini mõista animatsioonid ja videoklipid, mida saad vaadata nii mitu korda, kui ise soovid.
 • Usaldusväärne materjal
 • Õppematerjalid on sündinud koostöös Eesti parimate liiklusspetsialistide ja Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõududega.
 • Kindlus teooriaeksamil
 • Õppepaketid sisaldavad sama ülesehitusega liiklusteste nagu riiklikul teooriaeksamil.

B- kategooria algastme koolituse eesmärk on anda õpilasele teadmised, oskused, juhtimisvilumus ja oma võimete hindamise oskus selliselt, et ta oskaks juhtida autot iseseisvalt, ohutult, keskkonnasäästlikult ja teisi liiklejaid arvestavalt. Esmase juhtimisõigusega juhina peab ta oskama lõppastmes sõitu edasi harjutada iseseisvalt.
B-kategooria algaste moodustab juhikoolituse põhiosa. Eesmärgiks on anda õpilasele sellised oskused ja valmidus, et ta oskab liigelda ohutult, hindab oma sõiduoskusi realistlikult ja – juba iseseisva juhina -, soovib ning suudab end ise edasi arendada. Algastmes vaheldub klassiõpe iseseiseva koduse õppe ja praktilise sõiduõppega. Teemad on grupeeritud nii, et teoreetilisele klassiõppele järgnevad iseseisev õppimine ning sellekohased praktilise sõidu harjutused.

 • pakume Teile võimalust valida individuaalõpe. Kuna õpetaja keskendub konkreetse õppija vajadustele, siis on selline õppimine väga tulemuslik.

  Teooria kursuse saate läbida INDIVIDUAALSES ÕPPEVORMIS. Õpetajaga kokkuleppel valib õppija ise endale sobivaima tundide toimumisaja ja -intervalli, kursuse pikkuse ja mahu – teooria ja sõidutunnid (E-R 8.00- 20.00, L-10.00-18.00). Individuaalõppe korral otsustate õppe intensiivsuse üle Teie ise (õpetajaga kokkuleppel; kursuse minimaalne kestvus on 6 nädalat).

  Koolituse kuupäeva saab valida registreerimise ajal.

Individuaalne õpe, personaalne õppekeskkond

Isikupärastatud õpe koos õpetajaga klassiruumis või otseühendusprogrammi ZOOM kaudu. Õppematerjalid, salvestatud loengud ja liikluskatsed.

Te küsite, meie vastame

Meie õpilaste sageli esitatud küsimused. Ära kunagi kõhkle küsimuste esitamisel

Registreerimisel valige endale sobiv koolitusviis. Kui olete registreerimisel valinud ONLINE koolituse, siis kõik teooriatunnid toimuvad VIDEO konverentside režiimis eelneval kokkuleppel õpetajaga. Loengud toimuvad laupäeviti 10:00 kuni 12:00. või 12:00 kuni 14:00. Üks kord nädala jooksul. INTERNETI-õpe on iseõppimine platvormil, kus on eelsalvestatud loengud ja võime teste lahendada. Koolitusele registreerimine toimub ainult autokooli JUST DRIVE kodulehe kaudu.

Registreerimisel märgitud ajal minge veebiinfotundi ja hankige vajalik teave otse teooriaõpetajalt, esitage kindlasti teile huvipakkuvad küsimused või küsige uuesti, et selgitada teavet, millest te aru ei saa. INFOTUND Konverentsi kood: 160484

Esimesel võimalusel minge  www.terviseportaal.ee kodulehele ja täitke oma tervisedeklaratsioon, seejärel võtke ühendust oma perearstiga ja tehke tervisetõend B-kategooria auto juhtimiseks.

ONLINE-loengus osalemiseks klõpsake ikoonil “ONLINE loengud B-kategooria” ja sisestage infotunnil saadud parool. Kui teil on lisaküsimusi, helistage 5070557

Sõidutunde saab alustada pärast esimest teooriatundi, kui teil on arsti tõend. Sõidutundide alustamiseks tuleb saada autokoolist koolituskaart, mis sisaldab kõigi autokooli õpetajate telefoninumbreid ja auto tüüpi. Sõidutunde saab teha iga JUST DRIVE autokooli õpetajaga.

Teooriaeksami saab teha kohe pärast kõigi teooriatundide läbimist. Teooriaeksam koosneb 40 küsimusest. Eksam loetakse sooritatuks tingimusel, et 40 küsimusest vastate 35 õigesti. Teooriaeksam toimub JUST DRIVE autokooli auditooriumis. Eksamile registreerimine telefoni teel 5070557. Sõidueksamile saab registreeruda alles pärast kõigi lisakursuste ja 28 sõidutundi läbimist.

Kui oled noorem kui 18

Ärgem kiirustagem ärrituma!
Autokoolis saab juba õppida!

B-Kategooria Juhilubade Kursused: Teie Tee Vabadusele Teedel

Tere tulemast meie autokooli! Meil on hea meel pakkuda teile B-kategooria juhilubade kursusi, mis tagavad teie enesekindluse ja ohutuse teedel. Meie koolitusprogramm on loodud selleks, et muuta teid pädevaks ja vastutustundlikuks juhiks, kes on valmis igasugusteks liiklussituatsioonideks.

 • Miks Valida Meie

Meie autokoolil on üle 20-aastane kogemus juhtide koolitamisel. Selle aja jooksul oleme välja töötanud ja pidevalt täiustanud õpetamismeetodeid, võttes arvesse kaasaegseid nõudeid ja ohutusstandardeid. Meie instruktorid on kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kellel on pikaajaline kogemus ja individuaalne lähenemine igale õpilasele.

 • Koolitusprogramm

Õpe meie autokoolis hõlmab teoreetilist ja praktilist osa, millest igaühel on oma unikaalsed omadused ja eelised.

 • Teoreetiline osa

Teoreetiline kursus hõlmab kõiki liikluseeskirjade, ohutuse aluste ja auto tehnilise ülesehituse aspekte. Meie tunnid toimuvad mugavates ja hästi varustatud auditooriumides. Teoreetilise koolituse programmis:

– Liikluseeskirjad.
– Liikluse ohutuse alused.
– Esmaabi andmine liiklusõnnetuse korral.
– Juhi psühholoogiline ettevalmistus.
– Auto tehnilise hoolduse alused.

Teoreetiline osa on toetatud kaasaegsete õppematerjalide ja visuaalsete vahenditega, mis aitavad paremini omandada teavet. Samuti pakume juurdepääsu veebiplatvormile, kus saate läbida teste ja tutvuda täiendavate õppematerjalidega endale sobival ajal.

 • Praktiline osa

Praktilised tunnid toimuvad kaasaegsetel ja ohututel autodel, mis on varustatud topeltjuhtimissüsteemiga. Meie instruktorid õpetavad teid kannatlikult ja professionaalselt:

– Kindlalt autot juhtima.
– Õigesti sooritama kõiki vajalikke manöövreid (parkimine, ümberpööramine, ristmike ületamine jne).
– Hindama liiklusolukorda ja tegema ohutuid otsuseid.
– Sõitma linnas ja maanteel.

Iga praktiline tund on kohandatud õpilase individuaalsetele vajadustele, mis võimaldab tõhusalt edeneda ja tunda end roolis enesekindlalt.

 • Paindlik Tunniplaan

Mõistame, et igal meie õpilasel on oma ajakava ja kohustused. Seetõttu pakume paindlikku tunniplaani, mida saab hõlpsasti kohandada teie ajakavaga. Saate valida sobiva aja teoreetilisteks ja praktilisteks tundideks, mis muudab õppimise protsessi võimalikult mugavaks.

 • Toetus ja Konsultatsioonid

Kogu õppeprotsessi vältel on meie instruktorid ja õpetajad alati valmis pakkuma vajalikku tuge ja vastama kõikidele küsimustele. Pakume konsultatsioone kõigi koolituse ja eksamiprotsessi aspektide kohta, aidates teil end kindlalt ja ettevalmistatult tunda.

 • Eksamiteks Ettevalmistus

Eksamitest edukas läbimine on iga õpilase eesmärk. Pöörame erilist tähelepanu ettevalmistusele riigieksamiteks teoorias ja praktikas. Meie arsenalis on spetsiaalsed treeningprogrammid, mis imiteerivad reaalseid eksamiolusid. Korraldame proovikatseid, mis aitavad teil hinnata oma teadmisi ja valmistuda tõelisteks katseteks.

 • Teenused ja Eelised

Valides meie autokooli, saate mitmeid eeliseid:

– Kõrge kvalifikatsiooniga instruktorid.
– Kaasaegsed õppematerjalid ja -seadmed.
– Individuaalne lähenemine igale õpilasele.
– Paindlik tunniplaan.
– Täielik toetus kõikidel õppeetappidel.
– Kõrge eksamite edukuse protsent.

 • Registreeruge Kursustele Juba Täna

B-kategooria juhilubade saamine on oluline samm teie iseseisvuse ja liikumisvabaduse suunas. Kutsume teid registreeruma meie autokooli kursustele ja alustama oma teekonda enesekindluse ja ohutuse suunas teedel.

Meie missioon on muuta õppeprotsess teile võimalikult mugavaks ja tõhusaks. Võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet meie kursuste kohta ja registreeruda esimesele tunnile. Ootame teid meie autokoolis!

Koos muudame teie unistused reaalsuseks!