Õppige
stressivabalt kodus!

Elavat suhtlemist veebil rühma ja õpetaja vahel.

Veebiloenguid ja
E-kool

Õppige sõitma stressivabalt!

Saate osaleda veebiloengutes või vaadata loenguid kodust lahkumata. Nautige meie mugavat veebikeskkonda, kust leiate loengut, liiklusteste, õppevideoid ja asjakohaseid seadusi.

Saate 3 kuu jooksul õppida ette nähtud teemasid ja testid, ilma kodust lahkumata teile sobivas tempos, omandades vajalikud teadmised iseseisvaks ja ohutuks B-kategooria sõidukite juhtimiseks.

Saate osaleda veebiloengutes või vaadata loenguid kodust lahkumata. Nautige meie mugavat veebikeskkonda, kust leiate loengukonspekte, liiklusteste, õppevideoid ja asjakohaseid seadusi. Pluss saate 3 kuu jooksul õppida ette nähtud teemasid ja testid e-kooli kaudu, ilma kodust lahkumata teile sobivas tempos, omandades vajalikud teadmised iseseisvaks ja ohutuks B-kategooria sõidukite juhtimiseks. 

Registreeri end kodulehel ära (koolituse kuupäeva saab valida registreerimise ajal), siis tule teatud ajal online infotundi ning sõidutundidesse. Teooria lõpus on eksam. Kui kõik sõidud on ära tehtud siis sõidueksam. Õppimise aeg on piiramatu.

e-kool on parim veebipõhine autokool kõigile pürgivatele autojuhtidele! Mõistame, et sõitma õppimine võib olla hirmutav kogemus, mistõttu oleme loonud lõbusa ja interaktiivse platvormi, et muuta protsess nauditavaks. Meie kogenud instruktorite meeskond juhendab teid igal sammul, tagades, et teist saab kiiresti enesekindel ja vastutustundlik juht.

E-kooliga ei pea muretsema füüsilise sõidu tundides käimise ega kohtumiste kokkuleppimise pärast. Meie mugav veebiplatvorm võimaldab teil õppida omas tempos, mugavalt oma kodus. Olenemata sellest, kas olete täiesti algaja või soovite oma sõiduoskusi täiendada, hõlmab meie põhjalik õppekava kõike, mida peate teadma, alates liiklusreeglitest ja liiklusmärkidest kuni kaitsvate sõiduvõteteni.

E- kooli eristab meie sõbralik lähenemine. Usume, et õppimine peaks olema lõbus, seetõttu oleme oma tundidesse lisanud kaasahaaravaid videoid ja interaktiivseid simulatsioone. Jäta hüvasti igavate õpikutega ja tere põneva õppimiskogemusega! Miks siis oodata? Liitu E- kooliga juba täna ja valmistu enesekindlalt teele asuma!

REGISTREERU

Valige endale sobiv õppemeetod
NB! Juhul, kui kinnitus ei saabu sinu e-postile 10 min jooksul, siis: kontrolli SPAM (rämpsposti).
Kausta kinnituse mittesaabumisel, teata sellest koheselt
5070557

Õppekava

Vastavalt riiklikule õppekavale algastme koolitus koosneb:

  • Teooria kursusest (28 akadeemilist tundi), loengud toimuvad 1 kord nädalas 3 tundi,
  • praktikast (MIN 28 akadeemilist tundi),
  • esmaabi koolitusest
  • pimeda ajal juhtimise koolitusest
  • libedasõidu riskivältimise koolitusest

 

Infotunnil õpetaja vastab Teie küsimustele.

Online loengud

Kõigi küsimuste korral võtke julgesti ühendust:

Online infotund

Vajuta nuppu ja ava loengu linki konverentsi kood: 160484